KONST / Litografier / Foto 14256004
nr 1425 6004
Foto
Mark Stenbäck, "Fotografi 2", Signerad, numrerad 1/25. Bildmått: 26x26cm, yttermått inklusive ram: 42x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:49
12/10 11:07:16
150 kr
16/10 23:46:01