KONST / Litografier / Foto 14256004

nr 1425 6004

Foto

Mark Stenbäck, "Fotografi 2", Signerad, numrerad 1/25. Bildmått: 26x26cm, yttermått inklusive ram: 42x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:12:49

12/10 11:07:16 1      150 kr
16/10 23:46:01 2      Vinnande bud